Letné kurzy

Nejen že je důležité se učit španělštinu z pracovních a ekonomických důvodů,, ale taktéž je to důležité pro Váš osobní rozvoj.Španělská vášeň pro život je nakažlivá, a jakmile začnete pronikat do tajů španělského jazyka a španělské kultury, nebudete chtít přestat.

V Akademii eñe nabízíme kurzy španělštiny v Bratislavě, přizpůsobené pro všechny úrovně, ve kterých se naučíte nejen jazyk, ale i poznáte kulturu a španělský životní styl. To ale není všechno, nabízíme Vám více důvodů pro studium španělštiny:

  • Je to druhý nejpoužívanější jazyk na světě, mateřský jazyk pro 7% celosvětové populace a pro více než 450 milionů lidí je to buď mateřský nebo druhý jazyk.

  • Je oficiálním jazykem ve více než 22 zemích spolu s více než 35 milióny španělsky hovořícími lidmi v USA. Taktéž je jedním z úředních jazyků v EU, MERCOSUR, UNESCO, OSN a Červeném kříži.

  • Jedná se o jeden z nejdůležitějších jazyků pro mezinárodní obchodní a politické konference.

  • Ovládáním španělštiny budete mít možnost blíže poznat španělskou a latinskoamerickou kulturu.

  • Budete schopni číst knihy v původním znění, např. Don Quijote de la Mancha (druhá nejčastěji překládaná kniha hned po Bibli, Sto roků samoty a všechna mistrovská díla autorů jako Perez-Reverte, Borges, Cervantes, Cortázar, Neruda, Carlos Fuentes, García Lorca…

Nepřemýšlejte už dále, přihlaste se na kurzy španělštinyv Akademii eñe..