Existuje velké množství důvodů, proč se rozhodnout pro kurz španělštiny či jiného cizího jazyka v Akademii eñe, vyberte si ten svůj:

 

  • Učitelé: Jsme si vědomí toho, že práce učitele je klíčovým faktorem proto, aby mohl být proces výuky cizího jazyka úspěšný. Všichni naši lektoři se neustále zúčastňují seminářů o didaktice španělštiny jako druhého jazyka a jsou plně informování o nejnovějších metodách na trhu. Byli vybráni pro jejich zkušenosti a schopnost pracovat s nadšením při vzdělávání skupin studentů.

  • Metodika: Učitelé aplikují metodiku zaměřující se na komunikaci, díky které začnete mluvit už od první lekce. Přizpůsobujeme naše programy specifickým potřebám každého studenta.

  • Kurzy: Nabízíme kurzy vhodné pro různé věkové kategorie a znalosti jazyka, které pomáhají studentům rozvíjet čtyři schopnosti: ústní projev, psanou formu jazyka, čtení s porozumění textu a poslech.

  • Individuální přístup: První den kurzu otestujeme Vaši úroveň jazykových znalostí a identifikujeme Vaše potřeby s cílem zařadit Vás do vhodné třídy a zajistit tak Váš optimální rozvoj.  V průběhu kurzu jakéhokoliv jazyka Vám budeme k dispozici, abychom Vám nabídli potřebné akademické zaměření. Nemějte pochybnosti: jsme Vaše nejlepší možnost, jak se naučit cizí jazyky. Sledujte kurzy, které nabízíme v naší jazykové škole. Mezi nimi vynikají kurzy španělštiny a kurzy slovenštiny pro cizince.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *