V Academii eñe sme špecialisti na výučbu jazykových kurzov. Ponúkame individuálne a špecializované a vysoko špecializované kvalitné kurzy zamerané na výučbu španielčiny pre cudzincov a taktiež ponúkame kurzy aj v iných cudzích jazykoch.

S nami máte možnosť získať kurzy španielčiny v našom sídle alebo vo vašej spoločnosti, pretože naši učitelia sa môžu bez problémov pohybovať. A tiež ponúkame kurzy španielčiny na všetkých úrovniach. Ak si nie ste istí vašou úrovňou, môžete si urobiť online test tu.

Metodika našich kurzov španielčiny je funkčná a komunikatívna, založená na praktickom vzdelávaní a nepretržitom používaní jazyka, ktorý sa vyučuje počas vyučovania. Všetky triedy vyučuje tím domácich Španielskych učiteľov, vysoko kvalifikovaných, skúsených a vyškolených na uľahčenie štúdia študentov, čo vám umožní získať čo najviac z vášho španielskeho kurzu. Naše zariadenie je moderné a pohodlné, nachádza sa v srdci Liptovského Mikuláša.

V súčasnosti ponúkame nasledujúce kurzy španielčiny:

   – Všeobecná španielčina

   – Obchodné španielčina

   – Všeobecná angličtina

   – Obchodná angličtina

   – a mnoho ďalších

Naše kurzy španielčiny sa konajú v individuálnych triedach alebo v malých skupinách zameraných na rozvoj ústnych jazykových zručností bez zanedbania dôležitých aspektov, ako je gramatika alebo výslovnosť.

Všetky naše španielske a anglické kurzy sú bez registračného poplatku a tiež bezplatne ponúkame vzdelávacie prostriedky na použitie na doma. Ponúkame tiež možnosť absolvovať španielske kurzy zamerané na prípravu oficiálnych španielskych skúšok (DELE) alebo kurzy angličtiny na prípravu oficiálnych Cambridge skúšok.

Ak sa chcete o nás dozvedieť viac, ponúkame Vám viacero dôvodov, vďaka ktorým sa možno rozhodnúť pre štúdium v Akadémii eñe. Ak máte záujem s nami spolupracovať, môžete nám zaslať váš životopis.